Praca jako doradca serwisowy w BMW

Jesteś młodą, ambitną, pełną zapału do pracy osobą? Lubisz podejmować nowe wyzwania, wyznaczać sobie cele, a następnie je realizować? Cechuje Cię wysoka samodyscyplina i interesujesz się motoryzacją? BMW to marka, która odznacza się długoletnim doświadczeniem na rynku oraz uznaniem wśród klientów na całym świecie – również w Polsce. Praca w naszej firmie z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli rozpocząć nowy, niezwykle ciekawy etap w życiu, który niewątpliwie będzie początkiem wspaniałej kariery.  Zapraszamy do dołączenia do sieci dealerskiej BMW w Polsce.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność interesujących możliwości zawodowego rozwoju w fascynującym świecie pojazdów marki premium. Od wielu lat wyznaczamy najwyższe standardy, zapewniając ciekawe oferty pracy na terenie całego kraju. Gwarantujemy zatrudnienie na stanowiskach takich jak doradca serwisowy, a także w obszarze zarządzania oraz sprzedaży. Pracownicy naszej firmy mają możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju ścieżkach szkoleniowych, które mają na celu nieustanny rozwój, poszerzanie kwalifikacji, a także pogłębianie pasji związanej z motoryzacją.

Jesteś osobą o nienagannej prezencji oraz zawsze promiennym uśmiechu? Lubisz ludzi, a oni uwielbiają Ciebie? Masz dar, który pozwala Ci na dobry kontakt z każdą, nawet nowo poznaną osobą? Codzienne doradzanie oraz kontakt z klientami zapewni Ci praca w BMW na stanowisku doradcy serwisowego. Poznaj oferty pracy:

http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-serwisowy/

Praca na tym odpowiedzialnym stanowisku z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Satysfakcję płynącą z zatrudnienia znajdą tutaj wszystkie osoby nastawione na sukces, które wyróżniają się odwagą oraz wysoką kulturą osobistą. Właściciele samochodów zwykle nie mają branżowej wiedzy na temat swoich pojazdów. Doradca serwisowy ma za zadanie rozwianie wszelkich wątpliwości klientów oraz poszerzenie ich wiedzy z zakresu motoryzacji. Zachęcamy do poznania naszych interesujących ofert pracy, które są dostępne na terenie całego kraju. Oferujemy zatrudnienie w firmie cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku oraz niesłabnącym uznaniem wśród klientów z całego świata. Zapewniamy zatrudnienie związane z dobrym wynagrodzeniem, możliwością ciągłego rozwoju oraz pracę, która będzie wiązała się z Twoją pasją, jaką jest motoryzacja. Jesteśmy przekonani, że wybór jednej z naszych ofert dotyczących pracy w wielu miastach na terenie całego kraju, zapewni Ci pracę marzeń, która będzie dawała Ci niezmienną satysfakcję oraz pozwalała na ciągły rozwój.

Praca doradcy serwisowego wiąże się z obsługą klientów zgodną ze standardami stosowanymi przez markę BMW. Do Twoich obowiązków będzie należało umawianie oraz przyjmowanie klientów do serwisu, a następnie nadzorowanie całego przebiegu naprawy, kontrolowanie jej jakości oraz rozliczanie serwisowych zleceń. Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy serwisowego musi również w atrakcyjny sposób przedstawiać zakres oferowanych usług oraz produktów, jak również budować długotrwałe relacje z klientami. W zamian za wysoką kulturę osobistą, dobrą organizację pracy, zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielność oferujemy pracę w cieszącej się uznaniem klientów stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie. Gwarantujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość ciągłego rozwoju, interesujące szkolenia oraz przyjazną atmosferę w naszej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *